מה כולל הקורס הדיגיטלי
לרטוריקה, כריזמה ושפת גוף

הקורס שלנו מורכב מ3 חלקים שיחד יעניקו לך שדרוג משמעותי במיומנויות התקשורת הבינאישית, ההשפעה וההופעה בפני קהל ומצלמה.

המסך הראשי של הקורס-“סודות נתניהו ומנהיגי העולם”

חלק 1 - המילים הנכונות

החלק הראשון מתמקד ב‘מה’ שאנחנו אומרים. התוכן. הרטוריקה של אומנות הנאום והשכנוע. אלו מסרים אנחנו בוחרים לומר? איך נזקק מסר, איך לפשט דברים מורכבים לכדי משפטי מחץ שייזכרו לאורך זמן, אילו מילים ישכנעו את הסובבים, וייצרו חיבור ואהדה כלפינו, וכיצד להפוך למרצה מומחה עם מצגות ויזואליות, הפעלת הקהל, סטוריטלינג ואיך למתג את עצמנו.

בחלק זה 6 פרקים: ללמוד להופיע, למקד ולפשט מסרים, לסחוף ולחבר אנשים, ממוחה למרצה, להשפיע ולשכנע ומיתוג אישי. הוא כולל 25 סרטונים קצרים וקצביים ורכיבי למידה חכמה ותרגילים.

בחלק זה 6 פרקים: ללמוד להופיע, למקד ולפשט מסרים, לסחוף ולחבר אנשים, ממוחה למרצה, להשפיע ולשכנע ומיתוג אישי. הוא כולל 25 סרטונים קצרים וקצביים ורכיבי למידה חכמה ותרגילים.

חלק 2 - שפת גוף מנהיגותית

החלק השני הוא על: “איך” אנחנו אומרים. הצורה. החלק מוקדש לתקשורת לא מילולית. כולל שיטות מעשיות ותרגילים לגיוון ופיתוח הקול, טעויות נפוצות בשפת גוף, מחוות ידיים, שדרוג רושם ראשוני ותדמית, איך להקרין ולייצר ביטחון עצמי ואפילו איך ללכת, איך לעמוד ולשבת מול מצלמה, בפני קהל ובכלל בחיים.

בחלק על שפת הגוף מחכים לך 4 פרקים: שפת גוף ורושם ראשוני, מנח הגוף, שפת הידיים, גיוון הקול. הוא כולל 15 סרטונים עשירים בדוגמאות.

בשני החלקים הללו כל הסרטונים הם קצרים וממוקדים (בממוצע 7 דקות לסרטון) בהפקה טלוויזיונית ברמה בינלאומית שמעניקה חווית צפייה ולמידה נהדרת. זה כמעט כמו לצפות בסדרת טלוויזיה מושקעת. עם עשרות דוגמאות מנאומים והופעות של נתניהו ומנהיגי העולם, אנימציה מרהיבה ולמידה חכמה ואינטרקטיבית וטיפים בכל סרטון.

מתוך הקורס המקוון-“סודות נתניהו ומנהיגי העולם”

חלק 3 - בונוסים ומקרי מבחן

החלק השלישי של הקורס – הוא פרק הבונוסים, ההרחבה ומקרי המבחן האקטואליים. כאן הסרטונים הם כבר באורך מלא, והם מתעדכנים כל הזמן. אנחנו מוסיפם מקרי מבחן ודוגמאות ומנתחים שפת גוף ראיונות והופעות של מנהיגים ומה אפשר ללמוד מהם. בחלק הבונוסים יש גם הרצאות העשרה מצולמות שקווה העביר בפני קהל וארגונים (למשל שעתיים שלמות של סדנא למרצי הטכניון) על איך ללמד בכיתה ובזום, הוראה מרחוק, 10 טיפים ליציבה מול מצלמה, ואיך להתמודד עם ביקורת כלפיך ועוד ועוד.

הקורס לא דורש ידע מוקדם והוא ייקח אותך שלב אחרי שלב בדרך להצלחה ואפשר ללמוד אותו מכל מכשיר שנוח לך בכל זמן כולל בהאזנה בנהיגה. הקורס הוא ללימוד עצמי לא לינארי. כל יחידה עומדת בפני עצמה וניתן לדלג בין הפרקים על פי הצרכים האישים שלך.

הקורס במספרים

0
סרטוני הדרכה
0
מסמכי נתניהו
0
תרגילים לשליחה
0
טיפים
0
קפסולות ומצגות
0
דקות וידיאו הדרכה
0
שעות וידיאו כולל בונוסים
0
אורך סרטון ממוצע

הכירו את רכיבי הלמידה החכמה

סרטוני הדרכה

כל סרטון נפתח בשאלה מרכזית. למשל: איך להישמע יותר נחרץ, אלו מילים יחברו אנשים, איך לגורם לקהל להקשיב, מהי שפת גוף מנהיגותית ואיך לשדרג רושם ראשוני. במהלכו דוגמאות מצולמות, מחקרים מדעיים וטיפים. בסיום כל סרטון - השורות התחתונות. סיכום שכולל מה תכל'ס עליך לעשות כדי להצליח.

אוצר המסמכים

אלו סרטונים ייחודיים שמעניקים לך הצצה לדרך שבה פועל, חושב, נואם ומופיע בנימין נתניהו (ביבי הוא לא העניין - הוא רק דוגמא טובה לנואם מקצועי). אנחנו צוללים אל כספת המסמכים הפרטית של ביבי וחושפים בה מסמכים שעד היום איש מלבדו לא ראה. על המסמכים עצמם הערות השוליים בנוגע לשפת גוף, שכנוע, וכיצד להגיש טקטס ולנסח מסרים.

תרגילים אינטרקטיבים מעשיים

מהקורס הזה יוצאים עם תוצר ממשי ומותאם אישית. לאורך חלקו הראשון יש תרגילים שבהם עליך להציב לעצמך מטרות, להגדיר את קהל היעד שלך, לכתוב את המסרים שישכנעו אותם, ליצור משפטי המפתח השיווקיים שלך ועוד. כל התריגילים נשלחים אליך במייל בליווי טיפים נוספים וביחד מרכיבים עבורך דף מסרים ושכנוע לשימוש עתידי.

קפסולות ומצגות

הקורס שלנו גם כולל סיכומים כתובים, תמונות חכמות, ומצגות לעיונך.

תמונה של מנהיגי העולם

רוצה מידע נוסף על הקורס? בשמחה! מוזמן לעיין בסילבוס של 10 פרקי הקורס ומה כל פרק יעניק לך או ליצור קשר לפרטים נוספים. 

ומה עוד? הקורס הוא באתר מאובטח ואישי, לנרשמים בלבד בתוך ממשק מעוצב עם טכנולוגיות הלמידה המתקדמות ביותר. כל מי שהצטרף עד היום הביע שביעות רצון גדולה מהתכנים ומחוויית הלמידה. אנחנו מעניקים ליווי וזמינים לכל פנייה של לומד ושולחים עדכונים עם סרטוני העשרה ומאמרים מקצועיים אקטואליים. 

 

השאר פרטים לקבלת סרטון לדוגמה