סדנה לחדשנות בלמידה

סדנא מעשית לשילוב למידה דיגיטלית, טכנולוגיות למידה חדשניות והנגשת מדע

מחפש סדנא לקידום היכולת של המרצים והמורים שלך לדיבור בפני קהל ולהופיע מול מצלמה? מתעניין בהשתלמויות למרצים לקידום הוראה מרחוק ומקרוב? איך מכשירים מרצים להוראה היברידית? השתלמות להוראה מול ZOOM?

קוה נואם בפני אנשים בחדר

מה הסדנה כוללת?

לדעת להרצות מול מצלמה

כולל הדרכה לעמידה מול מצלמה, שיטות להנגשת מדע ותוכן מורכב, פיתוח תוצרי למידה, כיצד לייצר למידה היברידית המשלבת בין מפגשים פרונטלים ומקוונים והפיכת התלמידים לפעילים בלמידה אינטרקטיבית. 

הסדנא להוראה אפקטיבית מלמדת איך ללמד והיא מתאימה במיוחד למוסדות אקדמיה וחינוך, למרצים בכיתות ולמעבירי קורסים דיגיטלים והיברידים.

למה מדע?

הנגשת מידע מורכב

סדנאות תקשורת המדע לחוקרים ומרצים היא מומחיות ייחודית שפיתחנו לאורך השנים בישראל משום שאנחנו מאמינים שחשוב שדווקא לבעלי הידע האקדמי תהיה היכולת להנחיל את הידע לציבור הכללי.  בארץ ובעולם Science communication הוא תחום שצומח במהירות רבה.

קוה שפרן בהצראה

למה מרצים וחוקרים צריכים את זה?

דיבור מול מצלמה

 גם חוקר מעולה צריך לדעת לעמוד בפני קהל הסטודנטים. דוקטורנים נדרשים להציג בהצלחה את מחקריהם בכנסים מדעיים בעולם ומומחים בתחומם מתבקשים להופיע בתקשורת. יש חשיבות רבה לסיקור מדע בעיתונות והמגמה העולמית היא “להוציא את האקדמיה ממגדל השן” ומאולם ההרצאות ולתרגם את כל הידע לקורסים מקוונים ולהוראה מתוקשבת.

מה מקבלים?

כלים להרצאות מעניינות וסוחפות

הפתרון שלנו אפקטיבי ומוכיח את עצמו. אנו מספקים סדנאות מעשיות וייחודיות לבכירי המרצים הישראלים. בסדנאות תקשורת המדע האוניברסיטאות ומכוני מחקר בולטים בישראל, מקבלים המשתתפים כלים מעשיים להופעה בפני קהל ומצלמה ולהנגשת מדע לציבור. 

משך הסדנה

5 שעות

מתכונת הסדנה

סדנה קבוצתית או הרצאה

למי מתאים?

מרצים, מורים,  חוקרים.

איזה ידע וכלים תקבלו בסדנה להנגשת מדע?

ללמוד ללמד:

רינגר להרצאות 

למה להחזיק ביד קליקר מיושן להעברת שקפים לאורך כל ההרצאה? 

הרינגר – טבעת הפרזנטורים נותנת לידיים שלך להיות פנויות לאורך כל הפרזנטציה. העברת השקפים מתבצעת דרך הטבעת שעל האצבע שלך והיא כוללת גם סמן ליזר. הרינגר – קל ופשוט לתפעול והוא מגיע בעיצוב היטקיסטי מלהיב.  מתנה נהדרת למרצים, מורים אנשי הייטק ופרזנטורים. 

הסדנאות שלנו מתאימות ל-

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה:

סדנאות נוספות

הכנה לראיונות בתקשורת

סדנה אישית למנהלים

קוה נואם בפני אנשים בחדר

שפת גוף והעברת מסרים

סדנה קבוצתית לארגונים

קוה שפרן בהדרכה של סדנא

ליווי ומיתוג אישי

סדרת מפגשי אימון אישיים