=

סדנא אישית באולפנים

מפגש אימון אישי מעשי לעמידה מול קהל ומצלמה.  

אחד על אחד  עם קוה שפרן.

3 שעות של סדנא לעמידה מול קהל ומצלמה וסימולציות באולפני הטלוויזיה שלנו לשדרוג דרמטי במיומנויות התקשורת שלך. כולל ניתוח הופעות קודמות, משוב, טיפים ופרופיל תקשורתי אישי + הספר והקורס.

איך זה עובד?

נרשמים

מקבלים מיד גישה לקורס הדיגיטלי שבו כל הידע התיאורטי הנדרש בתחומי הופעה בפני קהל ומצלמה. במקביל שולחים לנו קישורים להופעות הקודמות. לאחר שיחת תחקיר מקדימה על הצרכים והמטרות שלך נקבע מועד לסדנת העמידה מול מצלמה אצלנו באולפנים בירושלים.   

סימולציות

בסדנא נערוך סדרה של סימולציות מצולמות במעגל סגור להופעה שלך, נצפה יחד ונפיק לקחים ונתרגל שוב ושוב ליצירת שיפור מידי. אנחנו גם נסייע לך לגבש טוב יותר את המסרים והתכנם במידת הצורך וכיצד להופיע בביטחון ולשדררג נוכחות.

דגשים לשיפור

באמצעות 70 מדדים אנו בוחנים את שפת הגוף של הלקוח (פתיחות, קול, פנים, רושם ראשוני ועוד) המסרים המילוליים (מסר, סיפור, פן אישי, תימוכין, פן רגשי ועוד) והיחס לקהל, להתנגדויות ולשאלות. הפרופיל האישי מגדיר את הדגשים המיוחדים עבורו שבהם הוא יפעל לשיפור ויאתר המלצות מרכזיות לשדרוג.

שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לסדנא:

שדרוג ניכר במיומנויות ההופעה של הלקוח להעברת מסרים כך שיסחוף קהל בביטחון, ילטש דימוי, ישכנע וישפיע.

ישנם תכנים רבים. לפי הצרכים שלך נתרגל. בין היתר נתרגל הופעה בפני קהל– הכנת מרצי TED, פרזנטציה עסקית, העברת מצגות, ועדות כנסת.  עמידה מול המצלמה– בשיחות זום, בפרזנטציה באולפן, בקורסים מקוונים ובמגוון תרחישים. מול המראיין- להתנהל נכון באולפן, מול מצלמה ומול השאלות. רושם ראשוני– תדמית רצויה באמצעים לא מילוליים (לבוש, רקע, הגדרה, יציבה, ועוד). שפת גוף-  מחוות ידיים, רבדי קול, שתיקה, הקשבה, קשר עין, הלימה, מרחב, יציבה.

בסדנא נערוך סימולציות של סוגי הופעוןת שונים על פי מה שמתאים לך. הצילומים נערכים במעגל סגור ולאחר תרגול צופים ומנתחים יחד את ההופעה ברובד המילולי ובשפת הגוף ומתרגלים שוב לשיפור. התרגול יבטיח שיפור

באולפני הטלוויזיה של קוה שפרן בירושלים.

במועד שיתואם איתך מראש

כ 3 שעות.

את ההדרכה שלנו אנו מתאימים ב”חליפה אישית” ללקוח ולתרחישי ההופעות המתוכננות לו: הופעה בפני קהל, פרזנטציות עסקיות, הופעה באולפני טלוויזיה או הדרכה וליווי לצילום והפקת קורסים מקוונים או אימונים לשדרוג לשפת גוף ורושם ראשוני. כל הסדנאות לעמידה מול מצלמה מלוות בציוד צילום והדרכה, מועברות במעגל סגור וכוללות ניתוח לצילומים ומשוב אישי לשדרוג ההופעה.

יש לך עוד שאלות? אנחנו כאן

גלילה למעלה

התחברות לאתר

התחברות לאתר

דילוג לתוכן