כנסים היברידים בבנייני האומה

כנסים, אירועים וועידות באולפני האומה

לא משנה איזה כנס ברצונך להפיק – יש לנו את הפתרון עבורך עם 26 אולמות במרכז הקונגרסים הבינלאומי של ישראל בבניני האומה בירושלים ועם אולפני הענק החדשים שהקמנו שם. אולפני האומה ירושלים פותחים בפניך שפע של הזדמנויות חדשות ויצירתיות להפקת כנסים פרונטליים, דיגיטליים, היברידיים, משודרים ואינטרקטיבים. מתאימים עבורך פתרונות בכל סדר גודל והתאמה לתקציב. מכנס מהיר באולפן בשידור חי ועד הפקות ענק בינלאומיות עם אלפי משתתפים. 

אולפני האומה ריק

מעטפת מלאה לכנסים

פתרונות מקצה לקצה

אנחנו מספקים פתרונות מ-א’ עד ת’ ועונים על כל צורך שיש להפקה לאורך הדרך. הניסיון בשידורי טלוויזיה של מעל ל-20 שנה יחד עם התמקצעות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר – מאפשרים לנו להיות הפתרון האידיאלי בכל מה שקשור להפקת כנס משודר ומצולם. 

כנס היברידי

דיגיטלי ופיזי

בכנס היברידי אנחנו יודעים לשלב כל דבר עבור הכנס שלך: שילוב בין מוקדי שידור שונים, שילוב בין אולפן לאנשים בבית ושילוב בין הווירטואלי לפרונטלי. משדרים לכל פלטפורמה מZOOM דרך רשתות חברתיות ועד לערוצי החדשות בארץ ובעולם.   האולפן שלנו יודע להכיל גם קהל, מותאם להופעות חיות, מגוון רב של אורחים וצוותי צילום.

יחד עם מרכז הקונגרסים

בנייני האומה – ירושלים

מרכז הקונגרסים הבינלאומי מתאים לכנסים רשמיים, אורחים מחו״ל, מכיל עד 1000 איש וכולל עשרות אולמות בגדלים שונים. הנוכחות שלנו בבניני האומה פותחת בפניך שפע של אפשרויות הפקה לכנס. אנחנו ממוקמים בלב מרכז הקונגרסים (לשעבר אולם שוורץ) ועובדים בשותפות מלאה עם המקום ומעניקים פתרונות ושידורים לכל אירוע. 

ניסיון ומקצועיות זה אנחנו

תודה למשרד הבריאות על ההמלצה החמה

אולפני האומה ירושלים - מי אנחנו?

מזמור הפקות

מוניטין בינלאומי של 30 שנה 

מזמור

קוה שפרן

יזם ואיש תקשורת בכיר

מרכז הקונגרסים - ירושלים

בניני האומה

אולפני האומה פועלים בלב מרכז הקונגרסים הבינלאומי בבנייני האומה – מרכז הכנסים הגדול והמוביל בישראל.  לבנייני האומה 27 אולמות מסוגים שונים לכנסים, ועידות ואירועים בינלאומיים. כל אירוע וכנס יכולים להיות משולבים עם האולפן ומשודרים לכל מקום ואינטרקטיביים. 

כדאי לעשות כנסים בירושלים

בתמיכת המיזם לקולנוע בי-ם

אולפני האומה קמו בשנת 2022 בתמיכה של הרשות לפיתוח ירושלים והמיזם לקולנוע וטלוויזיה בעיר כדי לקדם את תעשיית ההייטק, הקולנוע והאנימציה בירושלים. הרשות לפיתוח ירושלים מעניקה תמיכה ומימון כספי לכנסים אשר מתבצעים בבירה. תוכלו להגיש בקשה לקבלת תמיכה בכנס שלכם. 

מספקים כל מה שצריך לכנס מוצלח:

חבילת הפקה

נחבר אותך למפיקים שיוציאו לפועל אירוע מדהים

חבילת תוכן

ייעוץ לתכני הכנס, הנחיה, מרצים וליינאפ

חבילת וידאו

צילום ועריכה של סרטונים מקדימים בכל לוקיישן

חבילת עיצוב

תפאורה, גרפיקה, עיצוב ואריזה של האירוע

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה: