פרופיל תקשורתי אישי

לקבל ניתוח משוב והמלצות לשפת הגוף ולמסרים שלך

מנטור התקשורת קוה שפרן מכין את השרים וראשי המדינה והכלכלה להופעות בפני קהל ומצלמה ובמקביל מגיש בטלוויזיה תוכניות לניתוח שפת גוף ורטוריקה של מנהיגים. עכשיו זו ההזדמנות עבורך לקבל ממנו ניתוח אישי לשפת הגוף ולמסרים שלך והמלצות וטיפים שישדרגו במהירות ובקלות את ההופעה והמסרים שלך.

מה הפרופיל האישי בודק

הפרופיל התקשורתי יגלה לך איך להיראות ולהישמע טוב יותר:

איך זה עובד?

שולחים לנו סרטון

נרשמים ושולחים לנו קישור או סרטון (לפחות 5 דקות) שבו רואים אותך בהופעה בפני קהל או בדיבור מול מצלמה ברשתות החברתיות, בזום או מכל סיטואציה שחשוב לך לשפר ולשדרג כולל בחיים האישיים או בקריירה.  

אנחנו מנתחים אותך

צוות המומחים בוחן פריים אחרי פריים את ההופעה שלך ומאתר את כל הנקודות האישיות לשיפור ולשימור על פי 80 מדדים מקצועיים לשפת גוף, קול, מחוות, מילים, סגנון, יציבה ותוכן. מזהים טעויות ונקודות חוזקה ומגבשים את הפרופיל התקשורתי שלך.

מצלמים משוב והמלצות

קוה שפרן מצלם עבורך באולפני הטלוויזיה שלנו סרטון משוב מקצועי מפורט שבו רואים אותך עם ניתוח לשפת הגוף, למסרים ולהופעה שלך ונותן המלצות טיפים בהתאמה אישית מה עליך לעשות כדי להיראות ולהישמע הרבה יותר טוב. 

כך נגדיר מה עליך לשפר ולשמר:

פרזנטציה

ראיון בפני מצלמה

זום עבה

zoom

דיון רב משתתפים

שיחה אישית

נאום

סרטון לרשתות

טלפון ללקוח

הנעת אנשים

דיבור בציבור

המקומות בהם הפרופיל האישי

יסייע לך להצליח!

בין התפקידים בהם כיהן קוה שפרן:

 • מנכ״ל ״להופיע ולהשפיע בע״מ״
 • הכתב והפרשן המדיני של גלי צה”ל
 • מגיש יומן הבוקר של גלי ישראל
 • מפקד בית הספר הצבאי לתקשורת
 • מדריך במדרשה הלאומית למנהיגות
 • בכיר בחטיבת דובר צה”ל
 • מגיש “מעבר למילים” בערוץ 12 ובערוץ הכנסת
 • מאמן תקשורת לשרים וחכ”ים מטעם משרד רוה”מ
 • יוצר ובימאי דוקו וסדרות טלויזיה
 • בימאי ראשי של הקורסים המקוונים של הטכניון
 • מחבר הספר MASTER OF INFLUENCE

רוצה לדעת עוד?

המטרה היא שהופעה שלך בפני קהל מצלמה ואנשים תהיה מעולה. הפרופיל האישי יעניק לך משוב מדויק בנוגע למה שטוב וכדאי לשמר בהופעה שלך, יגדיר מה הטעויות שצריך לשפר ויעניק לך טיפים והמלצות איך לעשות זאת.

מיד לאחר ההרשמה – תקבל מייל הסבר ובו גישה מלא לקורס הדיגיטלי שלנו וכן פירוט  הדרכים לשליחת הקישור לסרטון שלכם. בכל שלב ניתן לפנות אלינו דרך כפתר הצור קשר באתר או במייל OFFICE@KAVE.CO.IL

הפרופיל התקשורתי הוא ניתוח מקצועי להופעה שלך באופן שמזהה אצלך חוזקות וחולשות ברבדים השונים של התקשורת שלך (מילולי ולא מילולי) ומגדיר עבורך מה לשמר ומה לשפר.  

ניתן לשלוח כל סרטון שיש לך בהופעה שלך: הרצאות, שיחות זום מוקלטות, סרטונים לרשתות, ראיונות בתקשורת, נאומים והופעות בכנסים ובוועידות.

הפרופיל יאפשר לך לתכנן טוב יותר את המסרים, להימנע מטעויות אופיניות, לשפר סגנונות תקשורת

בוחנים למעלה מ80 מדדים שונים הנוגעים לתדמית, לשפת גוף ולמילים. למשל הפרופיל התקשורתי מזהה את מחוות הלחץ וחוסר הביטחון שלך, יציבה, מנח גוף, קשר עין ומחוות ידיים ומנתח בפירוט גם את הרושם הראשוני שלך. לצד המסרים הלא מילוליים הפרופיל בוחן את המסרים ותוכן הדברים ושיטות השכנוע שלך ומזהה אילו מסרים משכנעים ואלו פחות, האם יש גם שימוש בשכל, רגש, מכנה משותף ועוד. כל המדדים מעניקים תמונה שתשקף

כן. אפשר לשלוח עד 3 סרטונים. אנחנו נבחר כמה דקות מתוכן כדי לנתח.

לא. אתה מקבל סרטון מצולם של קוה שבו הוא מציג בפניך את הניתוח להופעה שלך ואת הפרופיל האישי. למעוניינים בסדנא אישית פנים אל פנים מומלץ מסלול הסדנא האישית.

בהתאם לצורך. בין 10 דקות לחצי שעה.

יש לך עוד שאלות?
אנחנו כאן

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה: